Bierzemy udział w medycznej rewolucji!

Trwają właśnie zapisy do jubileuszowej 5. edycji raportu Top Disruptors in Healthcare. Patronem tego niezwykłego przeglądu rynku medtech, który rzuca światło na najbardziej innowacyjne startupy medyczne zarówno w kraju, jak i w regionie CEE, jest Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego.

Raport jest coroczną publikacją obejmującą szczegółowe informacje o startupach - m.in. ich osiągnięcia, aktualne potrzeby, dane finansowe, wyzwania, z którymi się mierzą oraz plany związane z ekspansją zagraniczną. Dodatkowo, we wrześniu ukaże się aneks do raportu, zawierający przekrojowe oraz wnikliwe dane statystyczne z ostatnich pięciu lat. To również nieocenione źródło wiedzy dla każdego, kto pragnie być na bieżąco z najnowszymi trendami w medtech.

W ciągu ostatnich pięciu lat nie tylko obserwowaliśmy, ale również byliśmy częścią tej fascynującej podróży przez innowacyjne rozwiązania, odważne pomysły i wyjątkowe inicjatywy, które zmieniają oblicze opieki zdrowotnej. Top Disruptors in Healthcare stał się nie tylko odzwierciedleniem tej nieustannej ewolucji, ale także jej aktywnym uczestnikiem.Tegoroczna edycja ma na celu podkreślenie jak wiele startupy i opieka zdrowotna osiągnęły przez ostatnie pięć lat - wskazuje Karolina Kornowska, autorka Raportu Top Disruptors in Healthcare.

Raport Top Disruptors in Healthcare już od 5 lat pomaga nawiązywać wartościowe kontakty biznesowe oraz docierać do podmiotów leczniczych, funduszy VC i potencjalnych klientów - prawie połowa startupów zadeklarowała, że dzięki publikacji nawiązała kontakt z przynajmniej jednym partnerem biznesowym.

5. edycja raportu zostanie opublikowana podczas międzynarodowej Konferencji „AI & MEDTECH CEE”, która odbędzie się 11 czerwca 2024 r. stacjonarnie w Warszawie oraz online.

Udział w raporcie jest możliwy poprzez wypełnienie formularza, znajdującego się pod linkiem: forms.gle/ujuENyYAQYotwvHH6

Zapraszamy także do zapoznania się z rozszerzoną wersją Raportu z lat 2020 - 2023, o której informacje dostępne są na stronie Koalicji AI w Zdrowiu.