Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością”

Z radością informujemy, że Komisja Certyfikacyjna oceniająca aplikacje w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością” przyznała Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością” trzem kierunkom studiów podyplomowych zgłoszonym przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Decyzją Komisji Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymały kierunki:

  • MBA w Ochronie Zdrowia,
  • Lean Management,
  • Quality excellence. Auditor wiodący ISO 9001.

Kierunek Lean Management uzyskał także Certyfikat Nadzwyczajny „Lider Jakości Kształcenia”, gdyż zgromadził najwyższą liczbę punktów rankingowych przyznanych w danej edycji.

Nasze programy zostały ocenione, jako innowacyjne i nowoczesne kierunki studiów podyplomowych w Polsce. Certyfikatem „Studia z Przyszłością” wyróżniane są bowiem kierunki realizowane według oryginalnych i wartościowych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy.

Certyfikaty przyznane zostały na podstawie opinii członków Komisji Eksperckiej, reprezentujących Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz środowiska akademickie i gospodarcze, którzy pozyskiwali informacje z różnorodnych źródeł. Certyfikaty uzyskują kierunki studiów, które - w opinii ekspertów - należą do grona akademickiej elity.

W ubiegłym roku, w II edycji Programu Akredytacji „Studia  przyszłością”, również docenione zostały nasze studia podyplomowe takie jak: Neuro-Przywództwo, Organizacja i zarządzanie badaniami klinicznymi oraz Prawo Lotnicze. Program Neuro-Przywództwo uzyskał wówczas także tytuł „Lidera Jakości Kształcenia”.

Organizatorem merytorycznym Programu "Studia z Przyszłością" jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, a organizatorem Agencja Kreatywna PRC.

Więcej informacji o Programie można znaleźć na stronie www.studiazprzyszloscia.pl. Niebawem pojawi się tam również relacja z uroczystej gali finałowej.

Szczegółowe informacje o wyróżnionych kierunkach z oferty Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego znajdują się na stronie: www.ckp.lazarski.pl. Rekrutacja na nowy rok akademicki ruszy już w maju!