Dr Małgorzata Gałązka-Sobotka na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

W dniach 7-9 maja 2024 roku odbędzie się XVI Europejski Kongres Gospodarczy, prestiżowe wydarzenie o znaczeniu międzynarodowym, które co roku przyciąga kluczowe postaci ze świata biznesu, polityki i nauki. W gronie wybitnych prelegentów znajdzie się dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego oraz dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego.

Europejski Kongres Gospodarczy od lat stoi na straży swojej misji, zapewniając szeroką i różnorodną przestrzeń do debaty nad przyszłością europejskiej i polskiej gospodarki. Wydarzenie zrzesza liderów i decydentów, podczas którego omawiane są najbardziej palące kwestie dotyczące nie tylko polityki globalnej i polskiej gospodarki, ale także warunków prowadzenia biznesu, kwestii społecznych oraz działań związanych z digitalizacją wszystkich tych procesów.

Dr Gałązka-Sobotka, jako ekspertka w dziedzinie zarządzania w ochronie zdrowia, będzie miała okazję podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie sesji pt. „Liderki w ochronie zdrowia”. Jej wystąpienie będzie skupiać się na roli kobiet w kształtowaniu przyszłości sektora zdrowotnego, z naciskiem na innowacyjne podejścia i strategie zarządzania.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie poprzez stronę internetową: https://www.eecpoland.eu/2024/pl/