Dyrektor IZWOZ na Impact’24

IX edycja Impact’24 – najważniejsze wydarzenie technologiczno-gospodarcze w Europie Środkowo-Wschodniej z udziałem dr Małgorzaty Gałązki-Sobotki już 15-16 maja tego roku, w Poznaniu!

 

Na scenie wydarzenia, jakim jest Impact CEE, zobaczymy topowych managerów z największych globalnych firm, polityków, wybitnych naukowców oraz światowej klasy ekspertów oraz mówców.
Jednym z głównych tematów tegorocznej dyskusji będą wyzwania i korzyści związane z rozwojem sztucznej inteligencji.

Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelnia Łazarskiego – Dr Małgorzata Gałązka-Sobotka – weźmie udział w dwóch sesjach tematycznych:
- 15.05 – Jak pomóc nastolatkom, żeby zaczęły zdrowieć.
- 16.05 – Znaczenie danych rzeczywistych (RWE) dla rozwoju medycyny: Od regulacji i bezpieczeństwa lekowego do innowacyjnych modeli opieki zdrowotnej.

W imieniu Łazarski po dyplomie oraz dr Małgorzata Gałązka-Sobotka zapraszamy do Poznania, które w tych dniach stanie się stolicą światowego biznesu i technologii!

Po więcej informacji na temat tego prestiżowego wydarzenia zapraszamy na oficjalną stronę: impactcee.com/impact/2024/pl/start/