Dyrektor IZWOZ na XVIII Forum Rynku Zdrowia

24-25 października 2022 odbędzie się XVIII Forum Rynku Zdrowia z udziałem wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów oraz lekarzy wielu specjalizacji. W tym prestiżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć dr Małgorzaty Gałązki Sobotki, dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego.

Tegoroczna edycja Forum Rynku Zdrowia stwarza wyjątkową okazję do wielowątkowej debaty o różnych aspektach funkcjonowania polskiej ochrony zdrowia, działającej już nie tylko w dobie kolejnych fal epidemii, ale też w warunkach państwa przyfrontowego.

Czy możemy dziś powiedzieć, że pandemia niejako przygotowała nas do działania w warunkach wojny za naszą wschodnią granicą? Czy radzimy sobie w Polsce z niezbędnym niwelowaniem tzw. długu zdrowotnego? Jaki wpływ na priorytety polityki zdrowotnej państwa wywierają nadzwyczajne okoliczności, których doświadczamy od wielu miesięcy? Odpowiedzi na te i inne kluczowe dla systemu ochrony zdrowia pytania będą poszukiwali prelegenci w trakcie szerokich i bezpośrednich dyskusji.

Dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia oraz dziekan Centrum Kształcenia podyplomowego Uczelni Łazarskiego weźmie udział w następujących sesjach:

  • Pokolenia Y i Z na rynku pracy w ochronie zdrowia. Szanse i wyzwania | 24 października 2022 o godz. 12:00
  • Lekarz przyszłości | 24 października 2022 o godz. 16:00
  • Kompleksowa opieka nad pacjentami – założenia i praktyka | 25 października 2022 o godz. 09:00

Transmisje i retransmisje debat dostępne będą na stronie wydarzenia. Relacje oraz wnioski z sesji będą zamieszczane także w portalu rynekzdrowia.pl i magazynie Rynek Zdrowia.

Tradycyjnie już, zwieńczeniem pierwszego dnia Forum będzie Gala, podczas której uroczyście wręczone zostaną Portrety Polskiej Medycyny, coroczne wyróżnienia przyznawane przez redakcję magazynu i portalu Rynek Zdrowia.

Rejestracja na stronie organizatora: https://www.forumrynkuzdrowia.pl/2022/pl/rejestracja,228.html