Eksperci IZWOZ na konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2021

Zdrowie publiczne w dobie pandemii, polityka lekowa, rola sektora prywatnego w polskim systemie ochrony zdrowia oraz priorytety w wybranych obszarach terapeutycznych – to tylko niektóre tematy, jakie zostaną poruszone podczas tegorocznej konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2021.

Z uwagi na pandemię koronawirusa, wydarzenie odbędzie się w formie internetowej. Planowane debaty, wykłady i prezentacje zorganizowane i zarejestrowane zostaną w sposób zdalny w dniach 13 – 15 stycznia 2021. Relacja online live będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.

O priorytetach i wyzwaniach w obszarze ochrony zdrowia będą dyskutować zarówno specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, decydenci kształtujący systemy opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele najważniejszych urzędów, liderzy opinii, reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.  

W poszczególnych sesjach wezmą udział także eksperci Uczelni Łazarskie

  • dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, Dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia weźmie udział w sesjach: Cyfryzacja i informatyzacja sektora zdrowa. E-recepta 2.0 priorytetem ochrony zdrowia, a także Zdrowie Polaków po pandemii – co razem mogą zrobić sektor prywatny i publiczny?
  • dr n. med. Jakub Gierczyński, MBA,  ekspert systemu Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego będzie moderatorem sesji: Stwardnienie rozsiane – priorytety na rok 2021, a także Optymalizacja opieki nad pacjentami z postacią wtórnie postępującą stwardnienia rozsianego (SPMS) w Polsce – prezentacja raportu.
  • Jerzy Gryglewicz, ekspert Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego weźmie udział w sesji: Model koordynowanego leczenia otyłości olbrzymiej KOS-BAR.

Organizatorem konferencji jest redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego” oraz Wydawnictwo Termedia.

Więcej informacji oraz bezpłatna rejestracja na stronie wydarzenia