Europejski Kongres Gospodarczy 2021

Prestiżowa, renomowana, od lat obecna na rynku gospodarczych eventów marka – Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) doczekała się swojej 13 edycji. W holistycznej debacie publicznej o polskiej i europejskiej gospodarce weźmie udział dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego oraz dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia.

Europejski Kongres Gospodarczy to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski i z zagranicy. Ideą Kongresu jest integracja europejskich przedsiębiorców, budowanie wśród nich świadomości wartości wspólnoty oraz nakreślenie kierunku działań Europy.

W gronie panelistów i gości tegorocznego kongresu znajdą się komisarze unijni, politycy z kraju i Europy, a także szeroka reprezentacja firm z Polski i Europy, inwestorów, przedsiębiorców. To właśnie uczestnicy Kongresu stanowią o jego wysoko ocenianej wartości.

Dr Małgorzata Gałązka-Sobotka weźmie udział w sesji online, która odbędzie się 20 września 2021 r. o godzinie 12:30. W spotkaniu „Wizja ochrony zdrowia po pandemii” zostaną poruszone następujące tematy:

  • Postrzeganie sektora ochrony zdrowia przez polityków po doświadczeniu pandemii – przewartościowanie priorytetów w strategiach rozwoju państw.
  • Jakie słabości polskiego systemu zdrowia obnażył COVID-19?
  • Nakłady na służbę zdrowia.
  • Krajowy Plan Odbudowy w ochronie zdrowia: ile, na co i dlaczego.
  • Przegląd nowych rozwiązań systemowych mających ułatwić pacjentom dostęp do opieki zdrowotnej.
  • Czy ochrona zdrowia po pandemii stanie się priorytetem?

O ile administracyjne warunki pozwolą, debaty odbędą się w formule hybrydowej – stacjonarnie z udziałem gości w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz z możliwością udziału zdalnego.

Rejestracja możliwa jest na stronie wydarzenia: https://www.eecpoland.eu/pl/rejestracja,823/