HCC Online: "Choroby nowotworowe w Polsce – wybrane zagadnienia terapeutyczne"

Doktor Małgorzata Gałązka Sobotka, dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia oraz Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego UŁa weźmie udział w nadchodzącej sesji V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Transmisja live z wydarzenia już w środę (17 czerwca) od godziny 16.00.

Sesja w ramach V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych Online (Health Challenges Congress - HCC Online) pt. „Choroby nowotworowe w Polsce – wybrane zagadnienia terapeutyczne” odbędzie się 17 czerwca 2020 r. (środa), godz. 16.00-17.30. 

Program dyskusji

  • Ocena dostępu polskich pacjentów do coraz skuteczniejszych terapii w wybranych chorobach nowotworowych; leczenie sekwencyjne
  • Choroby rzadkie w onkologii
  • Czy możemy skuteczniej leczyć pacjentów ze szpiczakiem plazmocytowym?
  • Drobnokomórkowy rak płuca – nowe szanse i nadzieje terapeutyczne
  • Sytuacja małych grup pacjentów z wybranymi nowotworami w Polsce, m.in. z rakiem trzustki – możliwości diagnostyczne i terapeutyczne

Sesja będzie transmitowana w środę 17 czerwca, w godz. 16.00-17.30 na stronie Kongresu: hccongress.pl oraz w portalach Grupy PTWP - rynekzdrowia.pl, rynekaptek.pl, portalsamorzadowy.pl, infodent24.pl oraz na Facebooku Rynku Zdrowia: www.facebook.com/rynekzdrowia.

Więcej o Kongresie, wydarzeniach towarzyszących oraz plan emisji najbliższych sesji i rejestracja: www.hccongress.pl.

Organizatorem V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych Online jest Grupa PTWP, wydawca m.in. magazynu Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl.

Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia oraz Centrum Kształcenia Podyplomowego są partnerami instytucjonalnymi wydarzenia.