II edycja Konferencji RODO w sektorze medycznym na Uczelni Łazarskiego

W imieniu organizatorów – Kancelarii DZP, Polskiej Federacji Szpitali oraz Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego zapraszamy na II edycję konferencji „RODO w sektorze medycznym – gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy”, która odbędzie się już 27 lutego 2019 r. na Uczelni Łazarskiego.

Konferencja będzie okazją, aby w szerokim gronie świadczeniodawców, przedstawicieli organizacji pacjenckich, strony publicznej i ekspertów dyskutować o najważniejszych tematach dotyczących ochrony danych medycznych.

Podczas konferencji swoimi doświadczeniami podzielą się przedstawiciele Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka, Polskiej Federacji Szpitali, Pracodawców Medycyny Prywatnej oraz Uczelni Łazarskiego. Spodziewany jest też udział przedstawicieli administracji rządowej, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, świadczeniodawców prywatnych i publicznych, samorządów zawodowych oraz organizacji pacjenckich.

Spotkanie kierowane jest do administratorów danych osobowych w sektorze medycznym i do podmiotów przetwarzających te dane – zatem zarówno do świadczeniodawców, jak i do podmiotów oferujących usługi wspierające proces terapeutyczny i proces zarządzania placówką medyczną (np. firm oferujących rozwiązania informatyczne). Uczestnikami konferencji będą przedstawiciele strony publicznej, kierownicy podmiotów leczniczych, Inspektorzy Ochrony Danych, dyrektorzy/specjaliści IT, prawnicy, naukowcy, a także reprezentanci organizacji pacjenckich.

W trakcie spotkania nastąpi również oficjalna inauguracja kampanii „RODO dla Pacjenta”.

Pełny program konferencji dostępny jest TUTAJ.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne i jest możliwe po dokonaniu rejestracji na stronie www.rodowzdrowiu.pl

Ze względu na ograniczenia lokalowe obowiązuje kolejność zgłoszeń. Obowiązuje również limit – do 2 osób z jednej organizacji.

Wszelkie informacje o konferencji są dostępne na stronie: www.rodowzdrowiu.pl
 
Serdecznie zapraszamy!