IZWOZ partnerem Forum Ochrony Zdrowia podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju

Od lat podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju podejmowane są tematy aktualne, istotne i nawiązujące do najważniejszych problemów gospodarczych, społecznych i politycznych Europy.

XXVII edycja Forum Ekonomicznego odbędzie się w dniach 5-7 września 2017 roku pod hasłem „Projekt Europa – jaki przepis na następne dekady?”.

Co roku na Forum – największą konferencję w Europie Środkowo-Wschodniej – przyjeżdża ponad 3 tys. gości. Swoje poglądy dotyczące aktualnej sytuacji politycznej, gospodarczej i społecznej na świecie wymienią szefowie rządów i parlamentów, ministrowie i parlamentarzyści z krajów naszego regionu, prezesi największych spółek, eksperci, przedstawiciele świata nauki, kultury oraz mediów z pond 60 krajów.

Od siedmiu lat Forum Ochrony Zdrowia stanowi nieodłączny element Forum Ekonomicznego. Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego jest partnerem tego wydarzenia.

Głównymi zagadnienia tematycznymi tegorocznego spotkania będą m.in. kwestie takie jak:

  • Forum Ministrów Zdrowia Regionów,
  • Organizacja finansowania systemu ochrony zdrowia,
  • Rozwój przemysłu farmaceutycznego,
  • E-zdrowie w systemie opieki nad pacjentem,
  • Opieka farmaceutyczna w systemie ochrony zdrowia,
  • Organizacja sieci szpitali.

W Forum Ochrony Zdrowia co roku biorą udział przedstawiciele administracji publicznej, rektorzy wyższych uczelni medycznych, przedstawiciele instytucji medycznych, konsultanci krajowi, dyrektorzy publicznych i prywatnych szpitali, eksperci oraz kadra zarządzająca koncernów farmaceutycznych.

Organizatorem Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Głównym Partnerem jest Województwo Małopolskie, a Miastem Gospodarzem – Krynica-Zdrój.

Szczegółowe informacje na temat Forum Ekonomicznego znajdą się na stronie www.forum-ekonomiczne.pl.