IZWOZ patronem honorowym konferencji Priorities and Challenges in Polish and European Drug Policy

W dniach 16-18 maja odbędzie się III edycja międzynarodowej konferencji Priorities and Challenges in Polish and European Drug Policy. Tematem przewodnim będą obszary priorytetowe oraz wyzwania w zakresie polityki lekowej i farmakoterapii w Polsce i Europie. Nie zabraknie również tematów takich jak organizacja systemu zdrowia. W wydarzeniu weźmie udział dr Małgorzata Gałązka-Sobotka.

Konferencja będzie okazją do wymiany wiedzy i wielopoziomową dyskusję w międzynarodowym gronie ekspertów ochrony zdrowia i wybitnych klinicystów.

Udział znakomitych polskich i międzynarodowych ekspertów w Priorities and Challenges in Polish and European Drug Policy stworzy szansę wypracowania rozwiązań najistotniejszych dla realizacji lokalnych i globalnych potrzeb w polityce lekowej.

Dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia oraz dziekan Centrum Kształcenia podyplomowego Uczelni Łazarskiego weźmie udział w następujących sesjach:

  • Debata inauguracyjna | 17 maja o godz. 9:00
  • Polak wysokiego ryzyka - co trzeba zrobić, żeby choroby sercowo-naczyniowe przestały być główną przyczyną zgonów w Polsce | 17 maja o godz. 14:40

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: www.termedia.pl/Konferencja-Priorities-and-challenges-in-Polish-Intro,1982,24802.html