IZWOZ patronem honorowym konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023

Już 25 stycznia odbędzie się konferencja Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023 oraz uroczysta gala Sukces Roku. W wydarzeniach, które zostały objęte patronatem honorowym Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, weźmie udział dr Małgorzata Gałązka-Sobotka.

Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023 to miejsce wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce. Wydarzenie poświęcone będzie tematom zdrowia publicznego, polityce lekowej, roli sektora prywatnego w polskim systemie ochrony zdrowia oraz priorytetom w wybranych obszarach terapeutycznych.

Dobór szerokiego grona ekspertów pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się m.in. bardzo istotne we wprowadzaniu innowacyjnych terapii oraz zmian w organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce. Konferencja będzie również przestrzenią do prezentacji raportów, omawiania ich w gronie specjalistów, praktyków, przedstawicieli zarówno organizacji reprezentujących pacjentów, jak i producentów innowacyjnych terapii. 

W konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023, organizowanej przez wydawnictwo Termedia, wezmą udział wybitni naukowcy, specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, eksperci, decydenci kształtujący system opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele największych globalnych firm farmaceutycznych, przedstawiciele organizacji pacjenckich oraz reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.

W ramach konferencji, podczas uroczystej gali, wręczone zostaną statuetki Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny – prestiżowe odznaczenia dla osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Ideą konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: https://www.termedia.pl/Konferencja-Priorytety-w-Ochronie-Zdrowia-2023-Intro,1797,20862.html