IZWOZ patronem honorowym konferencji Top Medical Trends 2023

Jesteśmy patronem honorowym największego kongresu medycznego w Polsce. Już po raz siedemnasty lekarze niemal wszystkich specjalności spotkają się podczas kongresu Top Medical Trends organizowanego przez Wydawnictwo Medyczne Termedia.

 

Komitet naukowy kongresu stawia na interdyscyplinarność, czego efektem jest ponad dwadzieścia sesji z wybranych dziedzin medycyny. W ich trakcie najnowsze wytyczne i standardy postępowania przedstawią konsultanci krajowi, wojewódzcy, prezesi towarzystw naukowych, a także najwybitniejsi polscy specjaliści z różnych dziedzin medycyny.

Eksperci i liderzy medycyny poruszą zagadnienia z takich dziedzin, jak: medycyna rodzinna, dermatologia, kardiologia, neurologia, pediatria, reumatologia, gastroenterologia, pneumonologia, oraz wielu innych.

Warto podkreślić wagę udziału lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej w kongresie – dzięki niemu mogą uzyskać odpowiedzi na trudne zawodowe pytania, a także mają możliwość rozmowy ze specjalistami o problemach, z jakimi stykają się w swoich gabinetach.

Konferencja Top Medical Trends 2023 odbędzie się 24-26 marca br. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się TUTAJ.