Metody i techniki menedżerskie w jednostkach ochrony zdrowia – trwa rekrutacja na kurs

Zapraszamy na kurs, który można zrealizować jako niezależne szkolenie lub jeden z modułów programu MBA w ochronie zdrowia.

Kursy z zakresu ochrony zdrowia realizowane w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego stanowią niezależne szkolenia, a jednocześnie są to także odpowiedniki poszczególnych modułów specjalistycznych programu MBA w ochronie zdrowia.

Aktualnie trwa rekrutacja na kurs: Metody i techniki menedżerskie w jednostkach ochrony zdrowia. Pierwsze zajęcia odbędą się już 16 grudnia 2018 r.

Program szkolenia Metody i techniki menedżerskie w jednostkach ochrony zdrowia ma na celu wyposażenie menedżerów ochrony zdrowia w konieczną wiedzę i praktyczne umiejętności w obszarze metod oraz technik menedżerskich przydatnych w trudnym okresie zmiany i niepełnego finansowania. Umiejętnie ich stosowane pozwala optymalnie kształtować rozwój placówek ochrony zdrowia oraz doskonalić ich efektywność i jakość usług. Tworzy też fundament wiedzy szczególnie przydatny w dobie transformacji  sektora, którą zainicjowały ustawy: o działalności leczniczej, o systemie informacji w ochronie zdrowia, o prawach pacjenta i Rzeczniku praw pacjenta oraz refundacyjna. Osoby, które ukończą program, będą dobrze przygotowane, by rozwijać przedsiębiorstwo medyczne prowadzone w rozumieniu nowej legislacji.

Kurs Metody i techniki menedżerskie w jednostkach ochrony zdrowia może zostać zrealizowany także jako część studiów MBA w ochronie zdrowia. Studia te zostały bowiem opracowane w oparciu o elastyczny system modułowy, tworząc cykl odrębnych szkoleń z zakresu ekonomii, finansów i zarządzania. Po zrealizowaniu trzech wybranych kursów specjalistycznych, modułu podstawowego oraz modułu dyplomowego słuchacz uzyskuje dyplom MBA w ochronie zdrowia. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy może ułożyć swoją ścieżkę edukacyjną zgodnie z własnymi potrzebami i planami.

Więcej informacji o poszczególnych szkoleniach można znaleźć TUTAJ, a o programie MBA w ochronie zdrowia znajduje się TUTAJ.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl.