NIL IN - Sieć Lekarzy Innowatorów partnerem merytorycznym programu „Szpitalna Ocena Innowacyjnych Technologii Medycznych HB-HTA”

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe "Szpitalna ocena innowacyjnych technologii medycznych – HB HTA", które są finansowane ze środków budżetu państwa przez Agencję Badań Medycznych. Partnerem merytorycznym programu jest NIL IN - Sieć Lekarzy Innowatorów.

"Zależy nam na tym, aby nowoczesne technologie były wprowadzane w sposób efektywny kosztowo i skuteczny klinicznie, przy jednoczesnym zmniejszaniu różnic w dostępie do wysokiej jakości usług zdrowotnych. Dlatego NIL IN - Sieć Lekarzy Innowatorów wspiera program Szpitalna ocena innowacyjnych technologii medycznych – HB HTA, aby dostarczać menedżerom ochrony zdrowia odpowiednie narzędzia i wiedzę niezbędną do podejmowania świadomych decyzji zarządczych. Wierzymy, że takie działania edukacyjne przekładają się na realne korzyści dla pacjentów i placówek medycznych w Polsce." - komentuje współpracę Łukasz Sosnowski, Partner operacyjny NIL IN - Sieć Lekarzy Innowatorów.

Studia podyplomowe Szpitalna ocena innowacyjnych technologii medycznych – HB HTA mogą pomóc w zwiększeniu kompetencji personelu i poprawie efektywności wdrażania nowoczesnych, skutecznych i efektywnych kosztowo technologii medycznych.

Więcej informacji o jedynym takim programie, realizowanym w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, znajdziesz TUTAJ.

Zapisz się na nieodpłatne studia podyplomowe z zakresu HB HTA i zdobądź wiedzę od najlepszych ekspertów w Polsce, aby skutecznie wdrażać nowoczesne technologie medyczne w swojej placówce!

Rekrutacja trwa do 08.09.2024 roku!

Program opracowany i realizowany przez Uczelnię Łazarskiego w ramach projektu pn. „Kompetencje na rzecz rozwoju innowacyjnego sektora ochrony zdrowia. Innowacje i technologie kluczem do wzrostu wartości zdrowotnej i budowy zrównoważonego systemu”, na podstawie umowy nr 2023/ABM/06/00010 – 00. Projekt finansowany jest ze środków budżetu państwa przez Agencję Badań Medycznych w ramach konkursu nr ABM/2023/6 na opracowanie i realizację autorskiego programu studiów podyplomowych z zakresu nauk biomedycznych.