Nowa era, nowe wyzwania, nowe kompetencje

Jak tworzyć społeczeństwo kompetentne zdrowotnie? Jakim wartościom powinna być podporządkowana skuteczna i odpowiedzialna edukacja zdrowotna? Jaką rolę w tym procesie odgrywają uczelnie wyższe? Uczelnia Łazarskiego i PZU Zdrowie zapraszają do wysłuchania pierwszej rozmowy w ramach cyklu podcastów „Promocja i profilaktyka w zdrowiu – warto po(d)słuchać”.

4

Promocja zdrowia ma uczynić nas – decydentów własnego zdrowia – prawdziwie sprawczymi, ma pomóc nam stać się kompetentnymi i skutecznymi managerami swojego zdrowia” mówi w pierwszym podcaście cyklu „Promocja i profilaktyka w zdrowiu – warto po(d)słuchać” dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

 

Już teraz zapraszamy do obejrzenia kolejnych podcastów:

  • 20 września - „Profilaktyka chorób – jutro dzieje się dziś”, którego gościem jest dr Paweł Koczkodaj, zastępca kierownika Zakładu Epidemiologii i Prewencji Pierwotnej Nowotworów w Narodowym Instytucie Onkologii,
  • 27 września - „Nadmiary i niedobory w komunikacji o zdrowiu”, którego gościem jest Elżbieta Twardowska, Chief Strategy Officer agencji marketingowej i public relations Ogilvy Polska,
  • 4 października - „DNA nowoczesnej promocji zdrowia” z udziałem dr. Grzegorza Szczuki, dyrektora Gdańskiego Centrum Usług Wspólnych, jednego z twórców sukcesu Miasta Gdańsk w skutecznej promocji zdrowia.

Podcasty będą dostępne na LinkedIn, Facebooku oraz YouTube. Zapraszamy!

 

***

„Promocja i profilaktyka w zdrowiu – warto po(d)słuchać” to cykl podcastów dedykowanych nowoczesnej profilaktyce chorób i promocji zdrowia, czyli dwóm bohaterkom nowatorskiego kierunku studiów podyplomowych Zarządzanie Promocją Zdrowia i Profilaktyką Chorób realizowanych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, którego partnerem merytorycznym jest PZU Zdrowie. Kierownikiem studiów i gospodynią podcastów jest Marta Pawłowska.

Rekrutacja na studia podyplomowe Zarządzanie promocją zdrowia i profilaktyką chorób trwa do 30 września. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ. Aplikuj już dziś!