Priorytety w Ochronie Zdrowia 2024 - IZWOZ patronem honorowym

Już 31 stycznia odbędzie się konferencja Priorytety w Ochronie Zdrowia 2024 oraz uroczysta gala Sukces Roku. W wydarzeniach, które zostały objęte patronatem honorowym Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, weźmie udział dr Małgorzata Gałązka-Sobotka.

W programie między innymi:

  • Sesja inauguracyjna Zdrowie po wyborach – nowe otwarcie
  • Nowotwory kobiece – co zrobić, by dogonić Europę w zakresie profilaktyki leczenia?
  • Kompleksowa opieka nad pacjentem z chorobą otyłościową
  • Wdrożenie koordynowanej opieki nefrologicznej
  • Dokąd zmierzasz onkologio? Niezaspokojone potrzeby pacjentów i klinicystów
  • Zmiany w prawie farmaceutycznym UE. Szanse i zagrożenia
  • Digitalizacja systemu ochrony zdrowia

W konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2024, organizowanej przez wydawnictwo Termedia, wezmą udział wybitni naukowcy, specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, światowej klasy eksperci, decydenci kształtujący system opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele największych globalnych firm farmaceutycznych, przedstawiciele organizacji pacjenckich oraz reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego. Dobór szerokiego grona ekspertów pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się m.in. istotne we wprowadzaniu innowacyjnych terapii oraz zmian w organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce.

Konferencja będzie również przestrzenią do prezentacji raportów, omawiania ich w gronie specjalistów, praktyków, przedstawicieli zarówno organizacji reprezentujących pacjentów, jak i producentów innowacyjnych terapii.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: www.termedia.pl/priorytety2024