Ruszyła rekrutacja na nowy rok akademicki w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego rozpoczęło rekrutację na rok akademicki 2023/2024. Warto już dziś podjąć decyzję o rozwoju swoich kompetencji, gdyż przy zapisie do 30 czerwca można skorzystać z 10% zniżki w czesnym.

Akademia rynku ochrony zdrowia

Zapraszamy na studia podyplomowe kształtujące kompetencje osób związanych z rynkiem ochrony zdrowia. Zajęcia prowadzą akademicy z praktycznym doświadczeniem, eksperci zarządzania i autorytety w tej branży. Pełną ofertę studiów podyplomowych w tym obszarze znaleźć można TUTAJ.

Na szczególną uwagę zasługuje nowatorski na polskim rynku edukacyjnym kierunek studiów podyplomowych Zarządzanie promocją zdrowia i profilaktyką chorób Health Promotion & Prevention Manager. Studia realizowane we współpracy z PZU Zdrowie otrzymały certyfikat akredytacyjny „Studia z Przyszłością 2023”. Celem studiów jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanej, zaangażowanej kadry, gotowej do zarządzania obszarem promocji zdrowia i profilaktyki chorób.

Program MBA w Ochronie Zdrowia

Dumą Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest niezmiennie prestiżowy program MBA w Ochronie Zdrowia, który przygotowuje do nowoczesnego zarządzania podmiotami leczniczymi, działającymi zarówno w systemie lecznictwa otwartego, jak również szpitalnego na różnych szczeblach hierarchii tych organizacji. Więcej o programie można się dowiedzieć TUTAJ.

„Program MBA w Ochronie Zdrowia, realizowany od ponad 10 lat, a od niedawna certyfikowany nie tylko przez naszą uczelnię, ale także Gdański Uniwersytet Medyczny i Śląski Uniwersytet Medyczny
w Katowicach, to potwierdzenie najwyższych kompetencji oraz odpowiedzialnego, wizjonerskiego przywództwa, które jest warunkiem niezbędnym do wdrażania odważnych zmian w funkcjonowaniu sektora ochrony zdrowia. Wyróżnieniem programu jest kadra wykładowców, wśród której ponad 95% stanowią praktycy prawa, zarządzania oraz finansów w sektorze ochrony zdrowia oraz wybitni akademicy, z doświadczeniem badawczym i szkoleniowym w sektorze zdrowia” – mówi dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego, dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia oraz Center of Value Based Healthcare Uczelni Łazarskiego.

M.in. za realizację programu MBA w Ochronie Zdrowia Uczelnia Łazarskiego oraz dr Małgorzata Gałązka-Sobotka zostali laureatami konkursu Sukces Roku 2022 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny w kategorii Zdrowie publiczne.

Zniżka przy zapisie do 30 czerwca

Przy zapisie na studia podyplomowe i programy MBA do 30 czerwca 2023 r. przysługuje 10% zniżki
w czesnym. Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ.

Rekrutacja trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach.

Jak aplikować na nasze programy?

  • Wybierz studia podyplomowe lub program MBA.
  • Sprawdź warunki przyjęć i wymogi formalne.
  • Wypełnij formularz on-line, który znajduje się TUTAJ.
  • Odbierz wiadomość e-mail i dopełnij ostatnich kroków rekrutacji.

Więcej informacji o zasadach rekrutacji i warunkach przyjęcia zgłoszenia na studia można znaleźć TUTAJ.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 501 622 513, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl