Studia podyplomowe „Psychologia w pracy z pacjentem medycznym”

W Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni trwa nabór na nowy kierunek studiów – „Psychologia w pracy z pacjentem medycznym”. Dla kogo są te studia i dlaczego warto wybrać ten kierunek?

Studia „Psychologia w pracy z pacjentem medycznym” adresowane są do lekarzy różnych specjalności, stomatologów, pielęgniarek, położnych i rehabilitantów. Program kierowany jest również do psychologów pracujących w opiece medycznej – w szpitalach, klinikach, przychodniach czy gabinetach prywatnych. Kierunek może też zainteresować pracowników pomocy społecznej i wszystkie osoby, pracujące w opiece medycznej z pacjentem (np. opiekunów medycznych), które wchodzą w relację terapeutyczną, czy też są zaangażowane w proces leczenia, pomagania i wspierania pacjenta.

Dlaczego warto podjąć kształcenie na tym kierunku? Jaką wiedzę można pozyskać w toku nauki? Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym Krzysztof Kaluta, kierownik studiów podyplomowych „Psychologia w pracy z pacjentem medycznym”, opowiada o idei studiów.

<iframe frameborder="0" height="360" width="640" src="https://www.youtube.com/embed/ruEEWnrCUT8"></iframe>

Pełny programem studiów „Psychologia w pracy z pacjentem medycznym” dostępny jest TUTAJ.

Rekrutacja w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc. Aplikuj już dziś: aplikuj on-line.