Superbohaterka systemu zdrowia w Polsce!

Dr Małgorzata Gałązka-Sobotka otrzymała statuetkę Kobieta Rynku Zdrowia 2023. Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego i dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego na liście 50 najbardziej wpływowych kobiet w ochronie zdrowia zajęła 3 miejsce!

Dr Małgorzata Gałązka-Sobotka została wyróżniona za upowszechnianie wiedzy, rozwijanie nauki o zdrowiu publicznym i zaangażowanie w inicjatywy służące opiece zdrowotnej i społecznej.

Plebiscyt „Kobieta Rynku Zdrowia” to pierwsza edycja plebiscytu realizowanego w ramach Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Wśród laureatek znalazły się kobiety znane w branży, ale wyróżniono również te, wykonujące na co dzień tak zwaną „niewidzialną” pracę, bez której system ochrony zdrowia nie mógłby funkcjonować.

Jak twierdzi Paulina Gumowska, redaktora naczelna Rynku Zdrowia, ochrona zdrowia jest kobietą - a liderki rankingu Kobieta Rynku Zdrowia dowodzą tego w najlepszy sposób. Ochrona zdrowia w Polsce ma swoje piękne, mądre i silne damskie oblicze.

Gratulujemy wszystkim wspaniałym kobietom, które ciężką pracą zmieniają oblicze polskiego systemu ochrony zdrowia.

Pełna lista laureatek dostępna jest TUTAJ.