Trwa rekrutacja na nowy rok akademicki w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego

W Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego wciąż trwa rekrutacja na rok akademicki 2023/2024. W ofercie edukacyjnej uczelni nie mogło zabraknąć nowości dla osób związanych z rynkiem ochrony zdrowia.

W ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego znajduje się ok. 50 programów studiów podyplomowych oraz 6 programów MBA profilowanych branżowo. Na szczególną uwagę zasługują kierunki w Akademii rynku ochrony zdrowia oraz prestiżowy program MBA w Ochronie Zdrowia.

Od nowego roku akademickiego kształcenie można podjąć także na nowych kierunkach studiów podyplomowych:

  • AI i innowacje w zdrowiu -pionierski program zapewnia szerokie zrozumienie przełomowych technologii w medycynie. Absolwenci staną się „generalistami” innowacji w zdrowiu - będą znali aspekty prawne, finansowe i praktyczne dot. tworzenia i wdrażania nowych technologii w medycynie, w tym technologii opartych o AI.
  • Restrukturyzacja podmiotów leczniczych - celem studiów jest przekazanie wiedzy z zakresu podstaw prawnych oraz założeń ekonomicznych restrukturyzacji podmiotu szpitalnego oraz ukształtowanie umiejętności podejmowania właściwych decyzji zarządczych w zakresie restrukturyzacji organizacyjno-zarządczej.

Już dziś wybierz atrakcyjny dla siebie kierunek i postaw na rozwój swoich kompetencji: aplikuj on-line.

Rekrutacja trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 501 622 513, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl