V Kongres Wyzwań Zdrowotnych w wersji online

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, tegoroczna edycja Kongresu Wyzwań Zdrowotnych – łącznie z wydarzeniami towarzyszącymi – odbędzie się w formule online. Zdecydowana większość z kilkudziesięciu planowanych debat, wykładów i prezentacji zorganizowana zostanie w sposób zdalny od 14 maja do 14 lipca 2020 r.

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, pierwotnie planowany termin tego wydarzenia (5-6 marca 2020 r.) został przełożony na 17 i 18 czerwca 2020 roku. Niestety, wciąż wymagająca utrzymania zasad izolacji społecznej pandemia SARS-CoV-2 sprawia, że nadal obowiązują ograniczenia, które wykluczają organizację dużych wydarzeń z udziałem publiczności.

W związku z tegoroczna edycja Kongresu Wyzwań Zdrowotnych – łącznie z wydarzeniami towarzyszącymi – odbędzie się w formule online. Zdecydowana większość z kilkudziesięciu planowanych debat, wykładów i prezentacji zorganizowana zostanie w sposób zdalny od 14 maja do 14 lipca 2020 r. i będzie dostępna zarówno na stronie internetowej wydarzenia hccongress.pl, jak i portalach Grupy PTWP: rynekzdrowia.pl, rynekaptek.pl i infodent24.pl.

Na obszerny i różnorodny program V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych składa się ponad 60 sesji, wykładów i prezentacji w sześciu głównych blokach tematycznych. Agenda HCC 2020 i plan emisji online wydarzeń w ramach tegorocznego Kongresu są aktualizowane na stronie.

Szczegółowy program HCC 2020 i formularz rejestracyjny: http://www.hccongress.pl/pl/

Organizatorem Kongresu Wyzwań Zdrowotnych jest Grupa PTWP, wydawca m.in. magazynu Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl.

Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego jest partnerem instytucjonalnym wydarzenia.