Witajcie w przyszłości - Innowacyjne Forum dla Liderów Medycyny i Technologii

Jesteśmy patronem 4. edycji konferencji AI & MEDTECH CEE. To wiodące w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie, poświęcone sztucznej inteligencji i innowacjom w zdrowiu, odbędzie się już 11 czerwca w The Crowne Plaza – The Hub w Warszawie, skąd będzie także transmitowane na żywo poprzez platformę streamingową.

W Radzie Programowej forum zasiada dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego oraz dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego.

W gronie liderów technologicznych i ekspertów z sektora zdrowia z całego świata, a także przedstawicieli strony publicznej, placówek medycznych, startupów, organizacji branżowych i funduszy inwestycyjnych, będziemy rozmawiać o zmianach technologicznych w obszarze sztucznej inteligencji, które mają transformacyjny wpływ na system ochrony zdrowia, rozwój badań naukowych i opiekę nad pacjentem.

Podczas wydarzenia zostaną poruszone tematy takie jak:

  • Rola e-zdrowia w polskim sektorze ochrony zdrowia - jak nowoczesne technologie diagnostyczne, wsparte algorytmami AI, przyczyniają się do znaczącej poprawy precyzji i szybkości diagnozowania różnych schorzeń?
  • Dobre praktyki za granicą - jakie wyzwania napotyka sektor opieki zdrowotnej w procesie digitalizacji? Jakie są najlepsze praktyki związane z wykorzystaniem uczenia maszynowego w procesie rozwoju urządzeń medycznych?
  • Longevity – jak określić i eliminować główne czynniki ryzyka wpływające na zdrowie i odporność organizmu na wczesnym etapie życia?

W trakcie konferencji zostanie opublikowana jubileuszowa piąta edycja Raportu "Top Disruptors in Healthcare", będąca przeglądem startupów medycznych w Polsce i w regionie CEE.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie poprzez stronę internetową cutt.ly/Kw0Nnm2j