XV Forum Rynku Zdrowia

21 i 22 października 2019 r. odbędzie się w Warszawie XV Forum Rynku Zdrowia. Jubileuszowa odsłona tego wydarzenia i mijająca w tym roku kadencja parlamentu stwarzają wyjątkową okazję do podsumowań obejmujących najważniejsze zmiany i decyzje w polityce zdrowotnej państwa.

Termin tegorocznego Forum skłania także do prezentacji oraz omówienia strategicznych kierunków działań oraz wybranych, szczegółowych rozwiązań mających prowadzić do poprawy funkcjonowania polskiego systemu opieki zdrowotnej.  

Pierwsza edycja Forum Rynku Zdrowia (Warszawa, 24 października 2005 r.) odbywała się w jakże innej od obecnej rzeczywistości technologicznej. Cyfryzacja, dynamiczny rozwój baz danych, aparatury i wyposażenia, ogromne postępy w biotechnologii – to tylko niektóre obszary diametralnie zmieniające na naszych oczach zarówno oblicze współczesnej medycyny, jak i całych systemów ochrony zdrowia.

Dlatego wśród zaplanowanych kilkunastu sesji XV Forum Rynku Zdrowia nie zabraknie dyskusji dotyczących najnowszych rozwiązań m.in. w zakresie technologii medycznych i dygitalizacji. Oprócz debaty inauguracyjnej odbędą się sesje o bardzo zróżnicowanej tematyce, związanej z polityką zdrowotną, organizacją, finansami i zarządzaniem, jak również z terapiami w wybranych dziedzinach medycyny.

Do udziału w Forum Rynku Zdrowia od kilkunastu lat zapraszamy wszystkich zainteresowanych obecnym stanem oraz przyszłością systemu opieki zdrowotnej w Polsce. Wydarzenie co roku gromadzi ponad 1000 uczestników.

Ta jesienna, dwudniowa konferencja stała się jedną z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych debat poświęconych ochronie zdrowia, między innymi z udziałem: wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów, przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego i dostawców współpracujących z sektorem medycznym. 

 

Szczególnie zapraszamy na sesje, zaplanowane przez Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego:

*Kierunki zmian w hematoonkologii na rzecz poprawy wartości zdrowotnej - 21.10.2019 r. o godzinie 15:35

*Wprowadzenie modelu VBHC w opiece bariatrycznej. Identyfikacja kluczowych mierników wartości zdrowotnej - 22.10.2019 r. o godzinie 11:00

 

Tradycyjnie już zwieńczeniem pierwszego dnia Forum będzie Gala, podczas której uroczyście wręczone zostaną Portrety Polskiej Medycyny – coroczne wyróżnienia przyznawane przez redakcję magazynu i portalu Rynek Zdrowia. 

 

Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego jest partnerem wydarzenia.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

 

Serdecznie zapraszamy!