Zapraszamy na bezpłatny webinar: PPK dla służby zdrowia

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego oraz Klub Compensation & Benefits zapraszają na bezpłatny webinar pt „PPK dla służby zdrowia”.

Spotkanie poprowadzą kierownik pierwszych w Polsce podyplomowych studiów Zarządzania Wynagrodzeniami i Wynikami Pracy Pani Joanna Liksza oraz ekspert PPK, autor publikacji „Pracownicze Plany Kapitałowe - poradnik Pracodawcy”, wykładowca Uczelni Łazarskiego, Pani Magdalena Miąsek.

W trakcie spotkania przekazane zostaną bieżące informacje o funkcjonowaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych w służbie zdrowia oraz zaprezentowane zostanie działanie aplikacji do zdalnej obsługi programu - Portal MYPPK (www.myppk.pl).

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby odpowiedzialne za wdrożenie i prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych w służbie zdrowia. Już niebawem ponad 80-tysięcy podmiotów II i III tury będzie uruchamiało program w swoich organizacjach. Tymczasem instytucji finansowych obsługujących PPK jest w Polsce dwadzieścia. Gorąco zachęcamy już dziś do zajęcia się tym tematem. Jesienią trudno będzie pozyskać eksperckie wsparcie i doradztwo.

Webinar odbędzie się 22 maja 2020 r. (piątek) w godzinach 10.00-11.00 na platformie Click Meeting. Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rejestrację TUTAJ

Wydarzenie to inicjuje działania Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego oraz Klub Compensation & Benefits skierowane do sektora medycznego w Polsce. Jednostki są w trakcie przygotowania badań i rozwiązań wdrażających nowoczesne systemy wynagrodzeń w sektorze służby zdrowia. Jest to tematyka niezwykle ważna, zwłaszcza w aktualnej sytuacji rynkowej dużych braków kadrowych i trwającej pandemii. O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze!