Zapraszamy na II Kongres Wizja Zdrowia – Diagnoza i Przyszłość

Zapraszamy do uczestnictwa w drugim kongresie naukowym Wizja Zdrowia – Diagnoza i Przyszłość, który odbędzie się 2 października 2018 r. w hotelu Sheraton w Warszawie.

Kongres, podobnie jak w ubiegłym roku, posłuży zaplanowaniu foresightu medycznego. Przedsięwzięcie zostało zainspirowane wymianą doświadczeń i rozmowami przeprowadzanymi podczas wielu różnych konferencji poświęconych systemowi ochrony zdrowia. Konferencja odbywa się pod honorowym patronatem ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.

Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego i dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, będzie moderatorem dwóch sesji podczas Kongresu:

  • Wizja – Model Opieki Koordynowanej, a VBHC (Value Based Healthcare). Praktyczne rozwiązania w trosce o pacjenta.
  • Wizja kompleksowego zarządzania chorobą na przykładzie raka jelita grubego.

Dr Gałązka-Sobotka weźmie także udział w panelach:

  • Wizja Onkologii – krajowa sieć onkologiczna, szansa czy zagrożenie?
  • a także panelu Ministerstwa Zdrowia z udziałem ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, realizowanego w ramach debaty „Wspólnie dla zdrowia”.

Podczas Kongresu odbędzie się także ceremonia wręczenia dyplomów za uczestnictwo w ogólnopolskim Rankingu Szkół Kształcących Menedżerów Zdrowia. Program MBA w ochronie zdrowia realizowany w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego znalazł się na III miejscu rankingu, w kategorii kształcenie podyplomowe.

Organizatorem logistycznym i merytorycznym spotkania jest Wydawnictwo Termedia. Więcej informacji o Kongresie znajduje się na stronie wydarzenia.