Zapraszamy na jedenastą edycję konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia

Dnia 26 stycznia w Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się konferencja Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022. Wydarzenie będzie miejscem wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce.

Najbardziej prestiżowe wydarzenie otwierające nowy rok odbędzie się 26 stycznia w Zamku Królewskim w Warszawie. Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 będą miejscem wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce.

W konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 wezmą udział wybitni naukowcy, specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, światowej klasy eksperci, decydenci kształtujący system opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele największych globalnych firm farmaceutycznych, przedstawiciele organizacji pacjenckich oraz reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.

Dobór szerokiego grona ekspertów pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się m.in. bardzo istotne we wprowadzaniu innowacyjnych terapii oraz zmian w organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce. 

Konferencja będzie również przestrzenią do prezentacji raportów, omawiania ich w gronie specjalistów, praktyków, przedstawicieli zarówno organizacji reprezentujących pacjentów, jak i producentów innowacyjnych terapii. 

Wydarzenie odbędzie się w formie stacjonarnej już po raz jedenasty, w Zamku Królewskim w Warszawie, 26 stycznia 2022 r. Sesje odbędą się w trzech salach: Wielkiej, Koncertowej i Kinowej. Wszystkie debaty, wykłady i prezentacje zostaną również zarejestrowane. Relacja online na żywo będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.

W ramach konferencji, podczas uroczystej gali, wręczone zostaną statuetki Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny – prestiżowe odznaczenia dla osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Kandydatów zgłaszają organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne. Więcej na stronie: SUKCES ROKU 2021 W OCHRONIE ZDROWIA - LIDERZY MEDYCYNY

Po raz pierwszy zapraszamy również na wirtualną konferencję Post Scriptum – Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022, która odbędzie się 27 stycznia 2022 r. Wydarzenie to będzie kontynuacją Priorytetów w Ochronie Zdrowia 2022. Szczegóły na stronie: POST SCRIPTUM - PRIORYTETY W OCHRONIE ZDROWIA 2022

Dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia oraz dziekan Centrum Kształcenia podyplomowego weźmie udział w następujących panelach:

  •  „Kierunki dalszej optymalizacji opieki udarowej w Polsce”
    Panel odbędzie się 26 stycznia 2022 roku w godzinach  10:10 – 11:10 w Sali Kinowej Zamku Królewskiego.
  • Odporność i zrównoważenie systemu ochrony zdrowia”
    Panel odbędzie się 26 stycznia 2022 roku w godzinach 11:20-12:20 w Sali Kinowej Zamku Królewskiego.